بهره برداري ،راهبري و نگهداري انواع تصفيه خانه هاي فاضلاب شهري ،

شرکت مهندسي آرمان تدبير پالايش

پيشرو در طراحي انواع سيستم هاي تصفيه آب و فاضلاب

مجهز به دانش فني و نيروهاي متخصص در زمينه راهبري انواع سيستمهاي تصفيه فاضلاب شهري ، صنعتي و بيمارستاني

احداث تصفيه خانه هاي فاضلاب غالبا همراه با سرمايه گذاري قابل توجه و هزينه هاي بهره برداري چشم گيري است. بدين سبب بهره برداري و نگهداري صحيح از اين تصفيه خانه ها در بازده سرمايه گذاري هاي انجام شده اهميت ويژه اي کسب مي کند.

در حال حاضر تقريبا تمامي تصفيه خانه هاي فاضلاب شهري ، صنعتي و بيمارستاني مستقر در سطح کشور از نوع بيولوژيکي ( بي هوازي ، هوازي لجن فعال و يا ترکيبي از اينها) مي باشند و نکته بسيار مهم در سيستمهاي بيولوژيکي تصفيه فاضلاب بحث راهبري و پايش فرايند تصفيه مي باشد چرا که تصفيه فاضلاب در اين روشها در نتيجه همياري و همزيستي متقابل ميکروارگانيسمهاست که هدايت اين جريان نياز به مهارت ، تخصص و تجربه مخصوص به خود را دارد.به اين معنا که راهبر تصفيه خانه بايستي اطلاعات کافي از اين موجودات و عوامل موثر در رشد و تکثير آنها داشته باشد.اين جانداران مانند ساير موجودات براي رشد ، تکثير و فعاليت موثر نياز به شرايط محيطي خاص دارند که بايستي توسط راهبر تصفيه خانه فراهم و مهيا گردد.

به عنوان مثال يک اختلال کوچک در تامين اکسيژن هوادهي و يا برگشت ناقص لجن به اين حوض موجب پديده بالکينگ مي شود و کارايي واحد تصفيه را بطور کلي مختل مي کند .بصورتي که برگشت به وضع اوليه نياز به کار ، هزينه و صرف وقت فراوان دارد.

از اين رو شرکت مهندسين مشاور آرمان تدبير بعنوان يک شرکت متخصص در زمينه راهبري انواع تصفيه خانه هاي فاضلاب شهري ، صنعتي و بيمارستاني خدمات کارشناسي در اين زمينه ارائه مي نمايد.

اين مهندسين استاندارد بالايي از خدمات را به مشتريان خود ارائه نموده و همواره در راستاي بهينه ترين راه حل به منظور حل نگراني هاي زيست محيطي تلاش خود را مي نمايند.

کارشناسان اين شرکت متناسب با هر سيستم تصفيه فاضلاب کتابچه راهنماي بهره برداري به همراه فرمهاي بازرسي کامل و جامعي تهيه و در اختيار راهبر قرار مي دهند. اين کتابچه راهنما همراه با بازرسي دوره اي توسط کارشناسان شرکت، آموزش کاملي از راهبري تصفيه خانه و حذف عملکردهاي بر مبناي حدس و گمان ، راهبري سيستم را بسيار کارآمد نموده و سيستم تصفيه فاضلاب را بمنظور نيل به استانداردهاي سازمان حفاظت محيط زيست ايران و يا هر استاندار مد نظر کارفرما بطور کامل بيمه خواهد کرد.همچنين در صورت درخواست کارفرماي محترم اين شرکت آمادگي دارد تا راهبر آموزش ديده و ماهر بمنظور راهبيري سيستم تصفيه فاضلاب آن مجموعه محترم مستقر نمائد.

براي دريافت اطلاعات بيشتر در اين خصوص لطفا تماس بگيريد.با تشکر


اطلاعات تماس

02166931789-02166931828 , 09124072548
ایران ایران تهران - ایران، خیابان جمهوری بعد از تقاطع باستان، ساختمان مروارید پلاک 1265، طبقه 5 واحد 27

http://

نوع : رایــگان

ثبت : 1397/03/20
انقضا : 1397/04/20

وضعیت منقضی
اعتبار این آگهی تمام شده است

صفحه مشخصات

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : صنعت / آب و فاضلاب

نظرات


توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید