فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

شرکت دلتابان نوين نگر با هدف ارائه راه حل هاي جامع و خدمات تخصصي در زمينه شبکه هاي فيبر نوري مبتني بر شبکه هاي کامپيوتري و مخابراتي آمادگي خود را در زمينه هاي فوق اعلام مي نمايد.



واردات و فروش مديا کانورتور و شاسي مديا کانورتور معمولي و صنعتي در انواع مالتي مد و سينگل مد تا فاصله 120 کيلومتر باسرعت هاي 100/10 و 1000/100/10 در انواع تک کر و دو کر



ENTERRISE MEDIA CONVERTER & INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER



واردات ، ساخت و فروش انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري در انواع Single Mode و Multi Mode معمول و OM3 جهت استفاده در ديتا سنترها 10G با هر متراژ و کانکتور مورد نياز از قبيل(FC , DIN, E2000 , ST , SC , MTRJ , LC , ....) مطابق با استانداردهاي جهاني



PATCH CORD & PIGTAIL



واردات ، ساخت و فروش انواع پچ پنل هاي فيبر نوري قابل نصب روي رک و ديوار و انواع مفصل فيبر نوري به همراه کاست



OCDF & CLOSURE



واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC



ADAPTER



مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيبر نوري



بستر سازي (کانالسازي و ساخت منحول ) بر مبناي استانداردهاي مخابرات



جوش و تست انواع کابلهاي فيبر نوري



ساخت ملزومات مربوط به نصب شبکه هاي فيبرنوري در کانالها و حوضچه ها



ساخت و مشاوره و طراحي انواع لدرهاي طرح زيمنس SIEMENS و ان اي سي NEC

25 ميليمتري و 35 ميليمتري



شرکت دلتابان نوين نگر

8-88934247 -021

info@novinnegar.com

www.novinnegar.com


اطلاعات تماس

88934247-8 , دلتابان نوین نگر
تهران - ایران تهران

https://www.istgaha.com/pro/info@novinnegar.com

نوع : رایــگان

ثبت : 1396/08/30
انقضا : 1398/03/08

وضعیت معتبر
88934247-8
دلتابان نوین نگر

صفحه مشخصات

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : کامپیوتر / خدمات شبكه

نظرات


توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیت



لطفاً کمی صبر کنید