آموزش زبان


شبکه های اجتماعی مرتبط با من :
با توجه به نزدیک شدن به شروع فصل تابستان ، برنامه زمان بندی کلاس زبان انگلیسی ویژه تیر ماه 96 ، توسط موسسه زبان کرایه چیان اعلام گردید که توضیحات تکمیلی آن در ذیل آورده شده است.

سیستم آموزشی این آموزشگاه زبان در ماه آزمون msrt آزمون mche آزمون mhle تولیمو آزمون تولیمو آزمون tolimo تیر کتاب ، top notchخواهد بود و شروع دوره های آن به ترتیب 6 ، 15 و 25 تیر خواهد بود .

آموزش این مرکز به کلاس تافل کلاس آیلتس آزمون ept کلاس زبانصورت مجزا و تک نفره آزمون msrt آزمون mche آزمون mhle تولیمو آزمون تولیمو آزمون tolimo کلاس تافل کلاس آیلتس آزمون ept کلاس زبان آزمون gmat آزمون زبان mche برای هر شخص در کلاس جداگانه با استاد تخصصی کتاب خواهد بود.

دانشجویانی که زمانی کوتاه برای تسلط بر زبان انگلیسی دارند و میخواهند در یک چهارچوب آزمون gmat آزمون زبان mche آزمون زبان msrt نمونه سوالات mche نمونه سوالات msrtزمانی مشخص بر زبان انگلیسی مسلط شوند ، بتوانند صحبت کنند و همجنین بنویسند این سبک کلاس بیشترین کمک را خواهد کرد تا بیشترین پیشرفت را در یادگیری زبان انگلیسی در خود ببینند ، در این سبک از کلاس های زبان انگلیسی دیگر سطح آزمون زبان msrt نمونه سوالات mche نمونه سوالات msrt تدریس خصوصی تافل تدریس خصوصی آیلتس آزمون زبان وزارت بهداشت آزمون زبان دانشگاه تهران آزمون زبان دانشگاه آزاد آزمون gre زبان فعلی دانشجو مهم نمی باشد و مهم تنها یادگیری سریع و کامل زبان در کوتاهترین زمان ممکن هست .

با توجه به زمینه تدریس 6 ساله ، این مرکز زبان پیشرو در آموزش می باشد ، تدریس خصوصی تافل تدریس خصوصی آیلتس آزمون زبان وزارت بهداشت آزمون زبان دانشگاه تهران آزمون زبان دانشگاه آزاد آزمون greو داوطلبان با حضور در یک جلسه کلاس های زبان این آموزشگاه تمایز بین این متد تدریسی و اساتید مجرب با سایر موسسات را درک خواهند کرد .

با اطمینان از کیفیت آموزشی ، کار خود را در معرض دید دانشچویان قرار میدهیم بدین نحو که داوطلبان با شرکت در جلسه نخست کلاس اگر ناراضی بودند میتوانند کلاس خود را لغو و تنها هزینه جلسه تخست را پرداخت نمایند .
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

قیمت
0 ریال

اطلاعات تماس
77497626 - - 44764626

دیگر آدرس های ما
ایران ایران
Web Site: http://www.kerayechian.com/

تصاویر
نظر های کاربران سایت
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید

اطلاعات تماس
  • ایران ایران

  • 77497626

  • info@kerayechian.com


کلمات کلیدی
istgaha.comآموزشزبان
وضعیت آگهی
تاریخ ثبت : 1396/07/14
تاریخ انقضا : 1396/08/14
تعداد بازدید ها : 1215 نــفر

آگهی منقضی شده
نوع آگهی : رایـــگان
این صفحه را به اشتراک بگذارید


پشتیبانی

آگهی رایگان

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید